ШИ МАСАЖ - ГАРМОНІЯ ТІЛА І ДУШІ

ШИ масаж

ШИ масаж - давня тайська лікувальна система зцілення і гармонізації життя. Система розвивалася й удосконалювалася біля двох з половиною тисяч років, тому не дивно, що сьогодні різні майстри застосовують дещо відмінні техніки. Ши масаж - авторська методика Грейт Майстра Шаура, Майстра Рейки і творця досконалих методик для роботи з собою і пацієнтом через тіло. Ши масаж помітно відрізняється від того масажу, до якого звикли європейці. Його прийоми, навіть найпростіші, поєднують натиснення, розтягування і скручування - тобто системно впливають на тіло, гармонізують фізичний і емоційний стан, ефективні при корекції постави та знятті м’язових блоків і напружень нервової системи: стреси, страхи, головні болі. В основі ШИ масажу лежить увага як провідник енергії, що розслабляє і звільняє наше тіло від фізичних, емоційних і енергетичних блоків. Ши масаж працює на клітинному рівні, цього неможливо досягти, використовуючи лише фізичні маніпуляції. Пропонуючи живій клітині потік усвідомленої уваги, масажист включає клітинний розум. Це відбувається таким чином, що клітини тіла працюють в унісон з вищим інформаційно-енергетичним архетипом людини, тобто гармонізується емоційний і фізичний стан.
По суті, Ши масаж запускає програми природного відновлення організму, налаштовуючи його енергетику у відповідності з «матрицею здорового тіла».

Кому потрібен ШИ масаж? Вам, якщо ваше тіло «просить» доторкнутися, розтягти, стиснути, або «звертається»: "Зрозумій мене!", "Прислухайся до мене!", "Втіш мене!", "Зціли мене!" . Ми часто не чуємо цих «запитів» і тому не відповідаємо на них.

Оздоровлюючи своє тіло за допомогою Ши масажа, ви отримаєте як бонус гарний настрій і заряд енергії.


Ши масаж

Загальний Ши масаж

Класичний загальний оздоровчий Ши масаж проводиться по енергетичних меридіанах людського тіла, у напрямку від стоп до маківки, є чудовим видом лікування за допомогою акупунктури і особливих методів масажу, поєднує у собі техніки глибокого опрацювання м'язових тканин, точкового масажу і пасивної йоги. Масажист впливає на акупунктурні точки, оживляючи потоки енергії в організмі, використовує певні ділянки тіла, щоб надати позитивний вплив на інші (внутрішні) частини організму.

Звичайний комплекс прийомів починається зі стоп: на них натискають, їх розтягують і обертають. Ноги систематично переводять у різні положення, що дозволяє найкращим чином впливати на енергетичні канали. Майстер натискає на потрібні місця долонями, пальцями, зап'ястями, ліктями, колінами, ступнями. Ши масаж зазвичай роблять на підлозі на спеціальних матах - це дозволяє правильно відчути необхідне зусилля. Використовувані майстром різноманітні прийоми - натиснення на певні точки, розтягнення, розминка - змушують кровоносну систему Вашого організму працювати енергійніше, а м'язи і суглоби набувати гнучкість і рухливість.

Ши масаж бадьорить і заспокоює водночас. М'язи м'які, кров вільно циркулює, стрес знято.

Масаж
живота


Масаж живота - це глибокий масаж внутрішніх органів, що запускає механізм омолодження, кращого травлення і очищення. Дуже дієвий при опущенні шлунка. Даний вид масажу об'єднує в собі фізичні, ментальні, емоційні та душевні чинники. При масажі живота проводиться масаж черевної стінки та органів черевної порожнини.

У Таїланді область живота вважається важливим енергетичним центром тіла, від якого багато в чому залежить життєздатність людини. Живіт - це функціональна одиниця з розвиненою мережею нейронних ланцюжків і нейропередатчиків, які пересилають інформацію від всіх частин тіла до головного мозку і функціонують автономно, що враховується при проведенні масажу.

Живіт відіграє важливу роль у формуванні негативних і позитивних почуттів: 95% серотоніну (нейромедіатора, що регулює настрій) утворюється в кишечнику. Саме тому масаж живота проводиться як для схуднення, так і для набуття хорошого самопочуття.

Масаж живота позитивно впливає на здоров'я людини в цілому, сприяє:
  • виведенню токсинів, схудненню і зміцненню м'язів тіла;
  • поліпшенню ендокринної функції і стимуляції лімфатичної і кровоносної системи;
  • зняттю стресу і відновленню життєвої енергії;
  • вивільненню заблокованих емоцій, які негативно відбиваються на системі травлення.

Серед захворювань, які здатний вилікувати масаж, відзначають гострий і хронічний гастрит, холецистит, коліт, панкреатит, хронічний апендицит і пієлонефрит, нервові розлади. Навіть одиничний сеанс масажу вирішує такі проблеми, як відсутність апетиту, здуття живота, гикавка, запор, гіпертонія.

Крім того, масаж живота покращує роботу функції яєчників, нормалізує менструальний цикл, робить його менш болючим. За допомогою масажу живота знімається запалення нирок, усувається затримка рідини, лікується імпотенція у чоловіків і статева дисфункція у жінок. Масаж живота покращує рухову активність шлунка і кишечника, підвищує секрецію травних залоз, видаляє надлишок жирових відкладень в області живота, зміцнює черевний прес і м'язи тазового дна.

Масаж
ніг (стоп)

У Таїланді вважається, що стопа - це справжня карта всіх органів тіла людини. Тому до масажу ступнів (або foot масаж) тут ставляться серйозно і виділяють в окремий вид.

Виходячи з того, що на стопі розташовані біологічно активні точки - проекції органів і систем людського тіла, масажист, впливаючи на них, м'яко і ефективно налагоджує роботу всього організму, плавними надавлювання на рефлексологічні точки переводить тіло в спокійний стан. Протягом години ваші ніжки будуть насолоджуватися масажем, який не тільки поліпшить кровообіг і рухливість суглобів, але і за допомогою впливу на біологічно активні точки налагодить роботу всього організму.

У результаті досягається розслаблення, відчуття повного внутрішнього комфорту. Нормалізується робота всіх органів. Крім стопи, масаж охоплює область гомілки, підвищуючи тонус кровообігу, знімаючи м'язову напругу і відчуття тяжкості в ногах. Масаж практично не має протипоказань, дозволений навіть під час вагітності. Допомагає зняти синдром хронічної втоми і напруження м'язів. Масаж або рефлексотерапія стоп виконується за допомогою пальців рук та спеціальної дерев'яної палички. Масаж дарує повне розслаблення, знімає хронічну втому ніг, і до того ж є регулятором функцій всіх внутрішніх органів. Після такого масажу ви забудете про тяжість в ногах і будете практично літати в повітрі.

Рекомендований тим, хто скаржиться на хронічну втому, занепад сил, поганий сон. Ефективний при набряках нижніх кінцівок, уповільненні обміну речовин. Регулярний масаж стоп забезпечує стабільний світлий емоційний стан, а також допомагає впоратися з багатьма недугами, зміцнити імунітет.

Лімфо-дренажний масаж

Лімфодренажний масаж проводиться по шляхах відтоку лімфи, вплив спрямований на області проекції основних лімфатичних вузлів (пахово-стегнових, підколінних), здійснюється вплив на лімфатичні капіляри, розташовані в шкірі, і на нейрорецептори, що йдуть від шкіри до гладких м'язів. У підсумку поліпшується її циркуляція в організмі, а лімфосистема впливає на загальний стан організму. Також застосовується при порушеннях транспортування та всмоктування розщеплених харчових продуктів з кишечника у вени. Це ефективний метод лікування мастопатії, хронічної венозної недостатності.

Особливо ефективно поєднання лимфодренажного масажу із загальним розслаблюючим масажем, оскільки м'язові зажими блокують відтік крові і лімфи. Дбайливі натискаючі і кругові рухи проривають блокаду судин і прокачують лімфу з урахуванням швидкості нормального лімфообігу по напрямку до лімфатичних вузлів, де вона фільтрується, а потім через лімфатичні протоки повертається у кров'яне русло.

За рахунок поліпшення відтоку лімфи відбувається загальна корекція фігури: з організму виводяться шлаки, прискорюється приплив до клітин нових поживних речовин і кисню, посилюється вихід рідини, що спричиняє набряки. Під дією лімфодренажного масажу краще омиваються тканини, зникають набряки і швидше проходять запальні процеси, відновлюється нормальна здорова структура м'язової тканини, підшкірної клітковини, поліпшується тургор шкіри.

Масаж стимулює клітини виробляти колаген та еластин, які підвищують пружність шкіри.  Ви виглядаєте молодо й привабливо. При цьому підвищується еластичність і пружність шкіри, зникають набряки, пропадає видимий ефект целюліту, покращується колір обличчя - з'являється відчуття молодості, легкості, енергії і власної краси.

Лімфодренажний масаж покращує якість вашого життя, наповнює його радістю, здоров'ям, силою, впевненістю.

Ши масаж голови


Ши масаж голови і комірцевоі зони приносить полегшення при найрізноманітніших хворобливих станах - стресі, безсонні, головних болях, запамороченні, шумі у вухах, перевтомі, неврастенії, нормалізує судинний тиск, лікує шийний остехондроз. Він сприяє розслабленню м'язів і зняттю втоми, покращує кровообіг, шкірне дихання і судинний тонус, допомагає відновити працездатність і активізує ріст волосся.

Згідно з стародавньою тайською медициною на голові людини сходяться шість меридіан, на яких розташовані біологічно активні точки, що регулюють роботу всіх органів і систем організму людини. Ши масаж сприяє "прочищенню" енергетичних каналів голови і збудженню біологічно активних точок, які підтримують організм людини в здоровому фізичному і психічному стані.

У процесі процедури відбувається значне розслаблення м'язів голови, шиї і плечей, яке приносить заспокійливий і розслабляючий ефект і служить прекрасною профілактикою порушень кровообігу. Масаж покращує пам'ять, стимулює розумову діяльність, допомагає відновити працездатність і зняти головні болі, позбутися безсоння і поліпшити загальне самопочуття.

Ши масаж голови починається з легких погладжуючих, розминаючих і розтираючих рухів, що розігрівають шкіру. Легке погладжування заспокійливо діє на нервову систему, розслаблює м'язи голови, обличчя, шиї і плечей. Потім сила тиску поступово збільшується. Поздовжні, кругові і вібруючі рухи стають більш інтенсивними, здійснюється опрацювання біологічно активних точок. На підборідді, щоках, вухах і потилиці теж є точки, м'який вплив на які заспокоїть вас, позбавить від головного болю, допоможе при застуді. Уміло поєднуючи м'яку і стимулюючу техніки впливу, майстер масажує м'язи потилиці, плечей, спини, а Ви в цей час перебуваєте в стані цілковитого блаженства. Голова стає легкою і ясною, проходить напруга, зникає безсоння, і настає глибоке почуття безмежного спокою й умиротворення.

Релаксація, зняття стресу і перевтоми, відновлення душевної рівноваги, поліпшення роботи головного мозку, прямий вплив на стан волосся і шкіри голови - такі реальні достоїнства цієї процедури.

Relax масаж всього тіла

Процедура релаксуючого масажу занурює Вас в річку розслаблення, і Ви втрачаєте відчуття часу.

Р
елаксуючий Ши масаж заснований на м'якому розтягуванні сухожиль і зв'язок, робиться це поступово, доводячи розтяжку до фізіологічної межі, завдяки цьому поліпшується кровообіг у кінцівках, активізується робота внутрішніх органів і систем організму. Сеанс проходить під музику в ритмі спокійного дихання, в зручній позі на килимку і в комфортному одязі. 

Масаж має терапевтичну направленість і використовує акупресуру, він починається зі стоп, і закінчується маківкою. Головне завдання - опрацювання енергетичних меридіанів (сен), продавлювання м'язів і вивільнення суглобів. Одна за однією опрацьовуються всі основні лінії сен: на стопах, ногах, спині, руках, шиї. Використання різних специфічних форм уваги дозволяє наповнити тіло енергією, зняти напругу, втому, м'язові зажими та блоки, болі в спині. Глибокі рухи по всьому тілу занурять вас в млість умиротворення, звільнять тіло від зажимів і почуття скутості, розімнуть і розігріють «дерев'яні» м'язи, дбайливо опрацюють хребет і суглоби, а точкові дотики по ступні, засновані на рефлексології, допоможуть на час забути про все на світі! Завершальним акордом зазвичай стає масаж голови - тайці вважають голову священною частиною тіла. 

Шлях до здоров'я - досягнення гармонії у всіх сферах життя. Спокій і відпочинок відновлюють психічну і фізичну рівновагу - а значить, здоров'я. Тайська система зцілення повністю задовольняє потребу тіла в русі і розтягуванні; крім того, вона сприяє глибокій всебічній релаксації, так необхідній всім нам.

Результат - очищення організму, приведення до гармонійного психоенергетичного стану, глибоке розслаблення і приплив життєвих сил та зміцнення загального самопочуття.

Sun Touch
масаж

Масаж Sun Touch або сонячний дотик ззовні схожий на парну йогу, але технологія, яка використовується, набагато старіша. Базується Cан-тач на здібності людини слухати себе і світ. Куди направлена наша увага - туди тече енергія. Хворі органи або невирішені    проблеми кричать про нехватку уваги в данній області, тобто про порушення енергетичного балансу. Сан-тач основну увагу приділяє плавним, скручуючим і розтягуючим вправам, що нагадує асани йоги, тому він відомий як "йога для лінивих", йога-масаж. Акупунктурна стимуляція певних точок на тілі, глибоке розслаблення м'язів, поліпшення кровообігу і обмінних процесів відбувається в простих м'яких і безпечних асанах, спочатку йдуть м'які прийоми вздовж енергетичних меридіанів, і лише потім більш ефективні елементи йоги.

Масаж Сан-тач - це ще і обмін енергій, традиційний для східної медицини, в якомусь роді спільна медитація пацієнта і цілителя. В Cан-тач створюються різні види направленої уваги, що допомагають правильним способом впливати на хребет, знімати зайвий тиск з внутрішніх органів, прочищати судини, лікувати остеопороз і артроз, омолоджувати організм, покращувати імунітет.

Бонус: свідомість прояснюється, стихає ментальний шум, і тоді в тиші розуму можна почути мелодію Життя і Любові.

 
 
Besucherzahler Chat and date with beautiful Russian women
счетчик посещений
 
Оперативна розробка вебсайтів

Make a free website with Yola